Persepolis @perspolis

The Official Account of Persepolis FC ‎ اكانت رسمي باشگاه پرسپوليس

Similar users

Persepolis photos and videos

6 hours ago

با تصمیم گابریل کالدرون در اردوی ترکیه رفیعی و مصلح از فهرست خارج و در اختیار باشگاه قرار داده شدند با تصمیم سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس و با توجه به ارزیابی کادرفنی از تمرینات، دو تن از بازیکنان از فهرست تیم خارج شدند و در اختیار باشگاه قرار گرفتند. به گزارش روابط عمومی باشگاه پرسپولیس، گابریل کالدرون در شرایطی که اردوی آماده‌سازی ترکیه به روزهای پایانی خود نزدیک می شود،  پس از بررسی و آنالیز تمرینات بازیکنان، با توجه به شرایط و نیازهای تیم و تفکرات فنی خود، سروش رفیعی و شایان مصلح را از فهرست بازیکنان مد نظر خود خارج کرد و آنها را برای تعیین وضعیت و انتخاب‌هایی که خواهند داشت در اختیار باشگاه قرار داد.

134.3k10.1k
6 hours ago

یک دروازه‌بان جدید در پرسپولیس تیم فوتبال پرسپولیس یک دروازه‌بان جدید را در رده زیر 23 سال به خدمت گرفت. به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، امیر حسین بیات دروازه‌بان 21 ساله که سابقه حضور در تیم‌های پیکان و نفت تهران را داشته است با قردادی سه ساله به جمع سرخپوشان ایران ملحق شد. این بازیکن در فهرست بازیکنان زیر 23 سال قرار می‌گیرد.

111.3k2.5k
7 hours ago

کالدرون به سرخپوشان استراحت داد سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، با توجه به روند آماده سازی تیم، برای نوبت بعد از ظهر به بازیکنان استراحت داد و اعضای تیم با اتوبوس برای گشتی کوتاه راهی شهر هم جوار محل برپایی اردوی خود می شوند. به گزارش روابط عمومی باشگاه پرسپولیس، گابریل کالدرون با توجه به روند آماده سازی تیم، تمرین بعد از ظهر امروز سه شنبه را لغو کرد و به سرخپوشان استراحت داد. به این ترتیب یرنامه گشت و گذاری کوتاه در شهر هم جوار با کمپ گرین پارک در برنامه قرار گرفت که طی آن قرار است، اعضای تیم ساعت 16 با اتوبوس راهی شوند.

109.3k905
8 hours ago

كادر پزشكي دوست داشتني پرسپوليس در اردوي سرخپوشان در تركيه

101.2k384
Yesterday

امیری دو گل زد و یک پاس گل داد پرسپولیس در قالب دو تیم به میدان رفت تیم فوتبال پرسپولیس عصر امروز در قالب دو تیم قرمز و طلایی به میدان رفت. به گزارش روابط عمومی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان که پیش از این قرار بود امروز در دو دیدار دوستانه به میدان بروند، به دلیل شرایط نامساعد جوی، بارش باران و مه شدید، به بازی‌های تدارکاتی نرسیدند و در قالب دو تیم قرمز و طلایی به میدان رفتند. بازیکنان ابتدا زیر نظر کادر فنی به گرم کردن و تمرینات بدنسازی پرداخته و سپس در قالب دو تیم و زمان 90 دقیقه به بازی پرداختند. ترکیب تیم قرمز: بوژیدار رادوشوویچ، سید جلال حسینی، حسین کنعانی‌زادگان، شجاع خلیل‌زاده، احمد نورالهی، سیامک نعمتی، امید عالیشاه، فرشاد احمدزاده، کمال کامیابی‌نیا، مهدی ترابی و علی علیپور. ترکیب تیم طلایی: علیرضا بیرانوند، محسن ربیع‌خواه، شایان مصلح، احسان حسینی، آدام همتی، سروش رفیعی، سعید حسین‌پور، وحید امیری، سعید کریمی، محمد حسینی و مهدی شریفی. دیدار دو تیم قرمز و طلایی با نتیجه پنج بر صفر به سود طلایی‌پوشان به پایان رسید. گل‌های این دیدار توسط وحید امیری (2 گل )، مهدی شریفی (2 گل ) و سعید حسین‌پور از روی ضربه کاشته به ثمر رسید. کریم باقری در دقیقه 35 به دلیل مصدومیت سید جلال حسینی به جای او با شماره 28 به میدان رفت. ابوالفضل درویش‌وند هم در دقیقه 60 به جای شایان مصلح وارد زمین شد. این دیدار جذاب و دیدنی در حضور هواداران و دوستداران پرسپولیس در زمین شماره 5 کمپ کارتپه ترکیه برگزار شد.

133.4k1.2k
Yesterday

به دلیل شرایط جوی و لغو بازی اول سرخپوشان برابر یکدیگر صف آرایی کردند سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با لغو بازی تدارکاتی اول ، تصمیم گرفت بازی دوم برگزار نشود و بازیکنان در قالب دو تیم به مصاف یکدیگر بروند. به گزارش روابط عمومی باشگاه پرسپولیس، شرایط جوی امروز محل کمپ گرین پارک باعث شد برنامه تیم برای انجام بازی تدارکاتی تغییر کند. بازی تدارکاتی اول دقایقی پس از آغاز آن به دلیل مه شدید لغو شد این در حالی بود که با گذشت زمان شرایط کاملا برای انجام بازی مساعد شد. محسن خلیلی ، مدیر تیم ، در این ارتباط اعلام کرد: برای انجام بازی ها همه امکانات از تیم داوری تا آمبولانس حاضر شده بود اما آقای کالدرون با توجه به این که بازی اول به خاطر مه شدید لغو شده بود و قصدشان این بود که بازیکنان در یک زمان ۹۰ دقیقه ای به میدان بروند و محک بخورند. بازی دوم را هم لغو کردند. به این ترتیب بازيكنان در قالب دو تیم به مصاف یکدیگر می روند.

118.3k650
8 hours ago

اطلاعیه باشگاه پرسپولیس در پی انتشار خبر توقیف نشان تجاری باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس در پی انتشار خبر توقیف نشان تجاری باشگاه، با صدور اطلاعیه ای ضمن اعلام تمکین برابر احکام صادره قضایی تاکید کرد؛ انجام هزینه های جاری و جلوگیری از ایجاد اختلال دربرنامه های آماده سازی تیم و پرداخت های ضروری به بازیکنان و جذب سرمربی در اولویت قرار دارد. ضمن آن که حل و فصل چنین مواردی از خواسته های باشگاه است. به گزارش روابط عمومی باشگاه پرسپولیس، در این اطلاعیه آمده است: در پی انتشار خبر مربوط به توقیف نشان تجاری باشگاه پرسپولیس به اطلاع هواداران عزیز و رسانه های محترم می رساند؛ مشکلات ناشی از بدهی های گذشته برای پرسپولیس مطلب تازه ای نیست و این باشگاه همواره با یاری و حمایت هوادارانش، از مصایب این گونه گذشته است. درباره مورد پیش آمده اخیر هم به اطلاع می رساند؛ باشگاه پرسپولیس در زمان مدیریت سردار محمد رویانیان از سردار ایزدبین مبلغ 60 هزار دلار دریافت کرد. در اسناد مالی و اعتباری باشگاه، درباره نحوه هزینه کردن این مبلغ در آن زمان، سندی موجود نیست و طبعا نمی توانیم درباره این که مبلغ فوق به چه منظور دریافت و کجا هزینه شده است، اطلاعاتی ارایه کنیم. با این وجود ، نظر به این که باشگاه پرسپولیس خود را موظف به تمکین برابر احکام قضایی می داند، بازپرداخت این مبلغ را می پذیرد. همچنین مواجهه باشگاه با چنین مشکلی ، پیش از این نیز به اطلاع هواداران عزیز رسیده بود. در این ارتباط برای حل مشکل، اقدام هایی نیز صورت گرفت. برای هواداران عزیز و رسانه های محترم نکته پنهانی نیست که باشگاه با بدهی های انباشته از گذشته و فشارهای مالی روبرو است. باشگاه در راستای حل مشکل، جلساتی را با طلبکار تشکیل داد. در جریان این جلسات مقرر شد بدهی فوق در 6 قسط به ایشان عودت داده شود. قسط اول نیز پرداخت شد ولی با توجه به مشکلات و ضرورت های مالی، پرداخت اقساط بعدی ممکن نگردید. اولویت باشگاه به ناچار رسیدگی به هزینه های جاری از قبیل به خدمت گرفتن کادر فنی جدید، پرداخت مطالبات بازیکنان و عقد قرارداد با بازیکنان جدید یا نفراتی است که باید با آن ها تمدید می شد تا اخلالی در روند آماده سازی تیم ایجاد نشود که همواره خواسته هواداران هم بوده است. باشگاه ناگزیر از انجام این هزینه ها در موعد زمانی مشخص است. پرسپولیس در شرایط فعلی نیاز به آرامش و تمرکز روی اهداف خود دارد که همانا ادامه موفقیت ها است تا موجب شادی هواداران و رونق فوتبال کشور باشد. در این بین، بعضی به بهانه های گوناگون از جمله بدهی های گذشته به باشگاه فشار می آورن

139.6k3.2k
Yesterday

جلسات فنی قبل از هر بازی دوستانه کادر فنی تیم فوتبال پرسپولیس قبل از هر بازی دوستانه جلسه فنی ویژه‌ای را با بازیکنان برگزار خواهد کرد. به گزارش روابط عمومی باشگاه پرسپولیس، گابریل کالدرون سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس قصد دارد قبل از آغاز هر بازی دوستانه، نکات لازم و فیلم‌های مربوط به اجرای تاکتیکی‌های تیمی را به بازیکنان منتقل کند تا عملکرد آنها را در این بازی‌های دوستانه مورد ارزیابی قرار دهد. گفتنی است؛ کالدرون در هر زمانی از اردو، با یکی از بازیکنان به صورت اختصاصی به گفتگو می‌نشیند.

116.6k738
Yesterday

محل برگزاری بازی تدارکاتی تغییر می‌کند تیم فوتبال پرسپولیس امروز دوشنبه، دو بازی تدارکاتی را در برنامه دارد و در صورت بارندگی و مه شدید محل برگزاری مسابقه تغییر خواهد کرد. به گزارش روابط عمومی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان ایران در اردوی ترکیه، امروز دو بازی دوستانه را در دستور کار دارند. این در شرایطی است که از صبح امروز هوای بارانی و مه شدید در محل کمپ گرین پارک حاکم شده است. کادر فنی پرسپولیس در نظر دارد در صورت ادامه این شرایط، محل برگزاری مسابقه‌ها را تغییر داده و به مناطق همجوار منتقل کند.

115.6k646
Yesterday

خوشامدگویی کادر فنی و بازیکنان به امیری هافبک - مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس صبح امروز با کادر فنی و اعضای تیم دیدار و گفتگو کرد. به گزارش روابط عمومی باشگاه پرسپولیس، وحید امیری که بامداد امروز به اردوی تیم ملحق شده بود، صبح امروز با کادر فنی و اعضای تیم فوتبال پرسپولیس دیدار و گفتگو کرد. گابریل کالدرون و دیگر اعضای کادر فنی و بازیکنان به بازیکن ملی پوش خود خوش آمد گفتند و استقبال گرمی از او داشتند. امیری نیز در جریان این دیدار از کادر فنی و اعضای تیم تشکر کرد و ابراز امیدواری نمود که بتواند در کنار تیم و برای تیم مثمرثمر باشد.

150.6k705
Yesterday

جوانان با آقای گل پیروز شد، نونهالان کامبک کرد تیم‌های پایه پرسپولیس در اولین هفته از رقابت‌های لیگ برتر پایه‌های تهران به دو پیروزی و یک تساوی دست پیدا کردند. به گزارش روابط عمومی باشگاه پرسپولیس، اولین هفته از رقابت‌های فوتبال پایه تهران برگزار شد که حاصل آن برای پرسپولیس، دو پیروزی در رده‌های نونهالان و جوانان و تساوی برای امیدها بود. اولین پیروزی این فصل پایه‌ها توسط جوانان رقم خورد. در این بازی که برابر آریا پارس انجام شد، سرخپوشان با سرمربیگری مجید پروین به پیروزی 2 بر یک دست پیدا کردند. هر دو گل پرسپولیس را آقای گل فصل گذشته بازی‌ها، علی خدایی به ثمر رساند. یکی از گل‌ها از روی نقطه پنالتی و دیگری از روی یک ضربه کاشته دیدنی رقم خورد. تیم نونهالان هم این هفته برابر شاهین، پیروزی 3 بر 2 را رقم زد. شاگردان فرامرز سلطانی در حالی به این نتیجه دست پیدا کردند که دو بار برابر حریف خود عقب افتادند ولی ضمن جبران گل‌های خورده در نهایت گل برتری را به ثمر رساندند. در این بازی، ابوالفضل عباس‌زاده، امیر حسین لاهوتی و امیر حسین معدلت گل‌های سرخپوشان را به ثمر رساندند. و اما امیدهای پرسپولیس هم در اولین بازی این فصل با هدایت اسماعیل هلالی برابر المپیک اندیشه به تساوی یک برابر یک رضایت دادند. جواد غلامی تک گل سرخپوشان را در این بازی به ثمر رساند.

120.6k341
Yesterday

محسن خلیلی به اردوی سرخپوشان بازگشت مدیر تیم فوتبال پرسپولیس که سفری یک روزه به امارات داشت، دقایقی پیش به اردوی سرخپوشان پیوست. به گزارش روابط عمومی باشگاه پرسپولیس، محسن خلیلی مدیر تیم فوتبال پرسپولیس که برای جلسه با نماینده شرکت آل اشپورت، عازم امارات شده بود، ساعت 9 صبح امروز دوشنبه به وقت محلی به اردوی سرخپوشان بازگشت.

118.8k696
Yesterday

وحید امیری بامداد دوشنبه به محل اردو رسید بازیکن ملی‌پوش تیم فوتبال پرسپولیس بامداد دوشنبه به اردوی سرخپوشان در ترکیه ملحق شد. به گزارش روابط عمومی باشگاه پرسپولیس، وحید امیری بازیکن ملی‌پوش تیم فوتبال پرسپولیس که بعدازظهر یکشنبه تهران را به قصد استانبول ترک کرده بود، شب گذشته وارد فرودگاه استانبول شد و پس از سفری زمینی، بامداد دوشنبه به جمع اردونشینان پیوست.

171.8k1k
2 days ago

با قراردادی دو ساله مهاجم تیم ملی المپیک، دوباره پرسپولیسی شد مهاجم تیم ملی المپیک که از بازیکنان تیم های پایه پرسپولیس بود با قراردادی دو ساله به جمع سرخپوشان ملحق شد. به گزارش روابط عمومی پرسپولیس، امیر روستایی که از بازیکنان تیم های پایه باشگاه بود و در سال های گذشته به تیم پیکان پیوست و برای تیم بزرگسالان آن باشگاه نیز به میدان رفت امروز یک شنبه با حضور در باشگاه پرسپولیس پس از جلسه و توافق با ایرج عرب به عضویت تیم قهرمان فوتبال ایران درآمد. او در حالی بار دیگر پیراهن پرسپولیس را با قراردادی دو ساله به تن می کند که در تیم ملی المپیک نیز حضور دارد.

154.1k1.7k
2 days ago

ربیع‌خواه: در چهار پست تمرین می‌کنم مدافع - هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازیکنان و تیم شرایط خوبی دارند و کادر فنی با تمرینات شاداب، شرایط سخت بدنسازی را برای ما آسان می‌کنند. محسن ربیع خواه مدافع - هافبک پرتلاش تیم فوتبال پرسپولیس در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: تمرینات خیلی خوبی را پشت سر گذاشتیم و امیدوارم تا پایان اردو و تمرینات پیش رو، تا قبل از مسابقات، به آمادگی ایده‌آل برسیم.

114k485
2 days ago

گابریل کالدرون سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مصاحبه با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس به سوالاتی به شرح زیر پاسخ داد: قبل از هر چیز از شرایط بازیکنان و اردو بگویید. بازیکنان بسیار خوبی داریم که خوب هم تمرین می‌کنند. شرایط اردویی هم خیلی خوب است. روز اول بارندگی زیاد داشتیم ولی بعد از آن شرایط کمپ خیلی خوب است. طبعا نمی‌توانم بگویم بهتر از این نمی‌شود ولی شرایط لازم برای کار را دارد. امکانات قابل قبول است و مشکلی برای انجام برنامه‌ها نداریم. بازی‌های تدارکاتی را چطور ارزیابی می‌کنید؟ امیدوارم که این حریفان بتوانند ما را تحت فشار قرار بدهند تا بتوانیم معایب کار خودمان را پیدا کنیم. تا این جا، نحوه اجرای برنامه‌ها چگونه بوده است؟ طبق برنامه پیش رفته‌ایم. از بازیکنان راضی هستم. فقط منتظرم ببینم کار قرارداد با یک مهاجم نوک به کجا می‌رسد. این خیلی مهم است و باشگاه پیگیر موضوع است. چه شد که فوتبال ایران را برای ادامه همکاری انتخاب کردید؟ فرصتی بود که باید از آن استفاده می‌کردم و البته یک چالش بزرگ همراه خود دارد. این، همان چیزی بود که می‌خواستم. بعد از کار با تیم القطر یکسری پیشنهادها را رد کردم. چون آن چه دنبالش بودم در کار با آن تیم‌ها نبود. بعضی از آن پیشنهادها از نظر مالی به مراتب بهتر از پیشنهاد مالی پرسپولیس بود ولی مثل پرسپولیس یک گزینه چالش بر انگیز نبودند که من را هیجان زده کنند. پرسپولیس از نظر کاری و حرفه‌ای ارزش بیشتری داشت. در این مدت ایران را چطور دیدید و چقدر از فوتبال ایران شناخت دارید؟ ایران، مردم خوبی دارد. خیلی محبت دارند و احساس نزدیک بودن را به من می‌دهند. لیگ ایران را هم می‌شناسم. با الهلال و الاتحاد برابر پرسپولیس بازی کردم. در جام جهانی دو دوره قبل هم دیدم که آرژانتین با چه دشواری از سد ایران گذشت. ارزیابی شما از پرسپولیس، چگونه است؟ تیم را تا حد زیادی می‌شناسم. مساله‌ای که من را راضی‌تر از قبل کرده این است که روحیه تیمی و جمعی خوبی حاکم است. من در کارهای قبلی خودم با بازیکنان خوب زیاد روبرو بودم و بازیکنان هم از کار با من راضی بوده‌اند. با این وجود همیشه این طور نبوده است که ببینم همه اعضای تیم با این روحیه و اشتیاق کار می‌کنند. این وضعیت خیلی خوب است.

124.3k435
2 days ago

بازیکن تیم ملی امید به پرسپولیس پیوست بازیکن تیم ملی المپیک ایران امروز پس از جلسه‌ای با مدیرعامل باشگاه‌، قرارداد سه ساله‌ای را با پرسپولیس منعقد کرد و رسما به جمع سرخپوشان پیوست. به گزارش روابط عمومی باشگاه پرسپولیس، احمد رضا احمدوند که در عضویت تیم ملی المپیک ایران است امروز یکشنبه با حضور در باشگاه پرسپولیس و پس از جلسه با ایرج عرب با قراردادی سه ساله پیراهن سرخپوشان را از آن خود کرد. احمدوند پیش از این در عضویت تیم مقاومت بود.

155.3k2.2k
2 days ago

آقای گل امیدهای تهران، با پرسپولیس سه ساله بست آقای گل فصل گذشته لیگ امیدها با عقد قراردادی سه ساله به پرسپولیس پیوست. به گزارش روابط عمومی باشگاه پرسپولیس، مهدی عبدی بازیکن مازنی فصل گذشته امیدهای پرسپولیس، امروز با حضور در باشگاه و پس از جلسه با مدیرعامل قرارداد سه ساله‌ای را منعقد کرد. مهدی عبدی در فصل گذشته امیدهای تهران با 24 گل آقای گل بازی‌ها شد. وی 14 پاس گل هم در کارنامه داشت و با پایان رقابت‌ها به صورت قرضی به تیم بادران ملحق شد. او که برای این فصل مورد توجه یکی، دو تیم لیگ برتری بود و در آستانه قرارداد با آنها قرار داشت، امروز با حضور در باشگاه و پس از جلسه با ایرج عرب قرارداد سه ساله‌ای را امضا کرد. وی جزو جوانانی خواهد بود که فصل آینده تلاش خواهد کرد تا نظر گابریل کالدرون را به خود جلب کند.

173.2k1.8k
2 days ago

ظهر یکشنبه؛ جلسه کادر فنی با بازیکنان کادر فنی تیم فوتبال پرسپولیس ظهر امروز یکشنبه جلسه‌ای را با بازیکنان برگزار خواهد کرد. به گزارش روابط عمومی باشگاه پرسپولیس، با نظر کادر فنی، سرخپوشان از ساعت 12:15 دقیقه به وقت محلی در سالن هتل محل اقامت خود، گرد هم می‌آیند تا مسائل فنی و تاکتیکی تیم مورد بررسی و تشریح قرار گیرد.

130.9k712
2 days ago

برنامه ویژه کادر فنی برای درویش‌وند و احسان حسینی کادر فنی تیم فوتبال پرسپولیس صبح امروز یکشنبه تمرینات ویژه‌ای را برای دو بازیکن سرخپوش در برنامه داشت. به گزارش روابط عمومی باشگاه پرسپولیس، در شرایطی که سرخپوشان طبق برنامه، امروز صبح استراحت داشتند، کادر فنی برای دو بازیکن جوان پرسپولیس، برنامه ویژه‌ای را در نظر گرفت. محسن سیدی مربی دروازه‌بان‌های پرسپولیس برنامه‌ای را برای ابوالفضل درویش‌وند در نظر گرفت و همچنین مربی بدنساز تیم نیز تمرینات خاصی را برای آماده‌سازی هر چه بیشتر احسان حسینی به اجرا گذاشت. حسینی و درویش‌وند صبح امروز ساعت 10:30 به وقت محلی به همراه دو مربی تیم، راهی زمین محل تمرین شدند تا تمرینات در نظر گرفته شده را انجام دهند.

134.6k752
3 days ago

پرسپولیس یکشنبه در نوبت بعدازظهر تمرین می‌کند تیم فوتبال پرسپولیس طبق برنامه کادر فنی فردا یکشنبه در یک نوبت تمرین خواهد کرد. به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس و بنابر اعلام محسن خلیلی مدیر تیم، با تصمیم کادر فنی و طبق برنامه اعلام شده، سرخپوشان در پی فشار تمرینات بدنسازی و تاکتیکی، فردا در نوبت صبح استراحت می‌کنند و بعدازظهر به تمرین خواهند پرداخت.

120.4k493
3 days ago

محمد انصاری، در حاشیه تمرین امروز تیم ملی: دوستانی که قبلاً کمتر دعوت شده‌ بودند به اردوی تیم ملی آمده‌اند که اتفاق خیلی خوبی است. امیدوارم این روند ادامه‌دار باشد، چون در این صورت تمام بازیکنان امید دارند که به تیم ملی دعوت شوند. از یک ماه دیگر به شرایط کامل بازی خواهم رسید, البته باید مراقب باشم چون رباط صلیبی شرایط خاص خودش را دارد.

124.4k342
3 days ago

به گزارش روابط عمومی باشگاه پرسپولیس و بنابر اعلام محسن خلیلی مدیر تیم، سرخپوشان با درخواست سازمان لیگ برای حضور در مسابقات جام شهدا اعلام آمادگی کردند. بر همین اساس، باشگاه پرسپولیس با هماهنگی گابریل کالدرون توافق خود را در تاریخ‌های دوم و چهارم مرداد ماه 1398 برای حضور در مسابقات جام شهدا به سازمان لیگ اعلام کرد.

147k1.2k
3 days ago

پای پرسپولیس که وسط باشد جایی برای انتخاب دیگر نیست امیری: می خواهم با عملکردم، دوباره دل هواداران را به دست بیاورم هافبک مهاجم پیشین سرخپوشان که با وجود پیشنهادهای خیلی خوب دوباره به پرسپولیس بازگشته است، گفت: خیلی خوشحالم که به خانه خودم برگشتم و دوباره در فضای پرسپولیس نفس می کشم. میدانم بعضی از هواداران از من ناراحت هستند برابر آن ها حرفی برای گفتن ندارم فقط تمام سهی خودم را خواهم کرد تا با عملکرد خوب، دل آن ها و همه هواداران را به دست بیاورم. وحید امیری پس از انعقاد قرارداد دو ساله با پرسپولیس در گفتگو با سایت رسمی باشگاه اظهار داشت: خوشحالم که به خانه خودم، پرسپولیس، برگشته ام. نفس کشیدن در فضای پرسپولیس و بودن در کنار شور و هیاهوی هواداران من را سر ذوق می آورد. بی صبرانه منتظرم کارم را بار دیگر با پرسپولیس آغاز کنم و اگر هماهنگی ها نهایی شود می خواهم فردا راهی اردوی ترکیه بشوم. وی در ارتباط با این مساله که پیشنهاد های مختلفی با رقم های بالاتر هم برای او وجود داشت، ادامه داد: وقتی قرار است در ایران انتخابی داشته باشید، همه چیز معلوم است. وقتی پای پرسپولیس وسط باشد، برای من انتخاب دیگری وجود دارد. صحبت شما هم درست بود. پیشنهادهای دیگر هم بود ولی من از لحظه بازگشت به قدری در فکر برگشتن به پرسپولیس بودم که حتی پیشنهاد مالی هم به آن ها ندادم و دنبال این بودم که بتوانم دوباره برای پرسپولیس بازی کنم. الان هم احساس می کنم این یک فرصت و شروع دوباره است. امیری در ادامه خاطر نشان کرد: میدانم هواداران بابت سال گذشته از من ناراحت هستند. بعضی هم هنوز من را نبخشیده اند. این احساسات را درک می کنم. در مقابل آن حرفی نمی زنم. من فقط امیدوارم با تلاشی که برای پرسپولیس خواهم کرد دل هواداران پرسپولیس را بار دیگر به دست بیاورم . امیدوارم همه ما در کنار هم بتوانیم موفقیت های پرسپولیس را ادامه بدهیم و دل هواداران را شاد کنیم.

202.2k4.7k
3 days ago

وحید امیری به پرسپولیس پیوست بازیکن فصل گذشته ترابوزان اسپور ترکیه که تیم های مختلفی خواهان به خدمت گرفتن وی بودند به تیم سابق خود، پرسپولیس بازگشت. به گزارش روابط عمومی باشگاه پرسپولیس، وحید امیری پس از چند دور مذاکرات امروز شنبه برای صحبت های پایانی در باشگاه حضور پیدا کرد و پس از جلسه با ایرج عرب توافق نهایی حاصل شد. بر اساس این توافق امیری قرارداد دو ساله ای را با قهرمان فوتبال ایران امضاء کرد و بار دیگر به جمع سرخپوشان ایران ملحق شد. توافق پرسپولیس با امیری در شرایطی رقم خورد که تیم های مختلف در لیگ برتر خواهان به خدمت گرفتن وی بودند.

249.4k11.1k
3 days ago

کریم باقری قرارداد یک ساله بست مربی تیم فوتبال پرسپولیس پیش از ملحق شدن به جمع سرخپوشان ، با حضور در باشگاه قرارداد جدید خود را تمدید کرد. به گزارش روابط عمومی باشگاه پرسپولیس، کریم باقری که طبق برنامه فردا با پرواز ساعت ۹، تهران را به قصد ترکیه و پیوستن به اردوی سرخپوشان ترک می کند، امروز با حضور در باشگاه و پس از نشستی با ایرج عرب، قرارداد خود را به مدت یک سال تمدید کرد.

185.9k1.9k
4 days ago

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، محسن خلیلی مدیر تیم فوتبال پرسپولیس طی هماهنگی‌های انجام شده و در پی جلسه با نماینده شرکت آل اشپورت، طی روزهای آتی، سفر یک روزه‌ای را به کشور امارات متحده عربی و شهر دوبی در برنامه دارد. محسن خلیلی پس از آن، به اردوی سرخپوشان در ترکیه باز می‌گردد.

128.1k548
4 days ago

به گزارش روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در این اطلاعیه آمده است؛ باشگاه پرسپولیس به خوبی حساسیت ها و نگرانی های هواداران خوب خود را درک می کند اما هواداران نیز مثل همیشه می توانند با درک متقابل به خنثی شدن بداخلاقی ها علیه پرسپولیس که فقط به نقل و انتقالات محدود نمی شود، کمک کرده و تیم خود را یاری برسانند. باشگاه پرسپولیس در اجرای برنامه های خود حداقل طرحی دو ساله را در دستور کار دارد، چرا که در کنار ادامه قهرمانی در لیگ ، باید برای موفقیت در آسیا، تیم را برای دو سال آینده تجهیز کنیم. بخشی از اقدامات ما در نقل و انتقالات که به تمدید قرارداد ها اختصاص داشت در همین راستا بود نکته مهمی که باید لحاظ می شد و بعضی تلاش می کنند همین را در نظر هوادار کم اهمیت جلوه دهند. از سوی دیگر واسطه ها به خوبی می دانند؛ تمدید قرارداد، از یک سو باعث ثبات فنی تیم می شود و از سوی دیگر به پایین آمدن نیاز باشگاه به جذب بازیکن جدید در ادوار بعدی می انجامد. این پدیده منجر به کاهش قیمت ها و تراکنش مالی در این حوزه می شود که برای بعضی خوشاین نیست. باشگاه در همین راستا برنامه جذب پدیده های جوان را هم در دستور کار دارد. پس طبیعی است که بعضی از این افراد سعی کنند با سوء استفاده از احساسات پاک هواداران ، باشگاه را متوقف کنند. از سوی دیگر ما تیمی را در اختیار داشتیم که بازیکنان آن، تیم پرسپولیس ، هوادار، فضا و فشار های آن را می شناسند. این خود یک سرمایه بزرگ است. بازیکنانی که روحیه قهرمانی در آن ها شکل گرفته و بلندپرواز هستند و همه این ها نه یک شبه که با صرف زمان و با حمایت هواداران حاصل شد. آنها با وجود محرومیت به قهرمانی مجدد رسیدند و پرسپولیس بزرگ را تا فینال آسیا بردند. آیا باید چنین بازیکنانی را رها می کردیم که یک سال دیگر شکار رقبای ما بشوند؟! از سوی دیگر ، چگونه ممکن است باشگاهی که به دوسال دیگر و سال های بعد آن فکر می کند در اندیشه تدابیر لازم برای فصل پیش رو نباشد ؟ تداوم قهرمانی و ثبت رکورد جدید در آن، اولویت غیر قابل چشم پوشی پرسپولیس است. تامین منابع مالی به آسانی صورت نگرفت. در حال حاضر بخش زیادی از مطالبات را پرداخت کرده ایم تا تیم آرامش داشته باشد. اردوی خوبی هم تدارک دیده شد. این آرامش را همه باید به آن ها بدهیم. نباید به شکلی عمل شود که توانایی بالای بازیکنان فعلی نادیده گرفته شود. اکثریت این بچه ها اگر در پرسپولیس نبودند برای جذب هر کدامشان جشن به راه می افتاد. انتخاب و توافق با گزینه ای مثل آقای کالدرون هم یکی دیگر از اتفاقات خوب بود.

157.8k2.3k
4 days ago

باقری یکشنبه به اردوی سرخپوشان ملحق می‌شود مربی تیم فوتبال پرسپولیس یکشنبه به اردوی سرخپوشان در ترکیه ملحق خواهد شد. به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، کریم باقری مربی تیم فوتبال پرسپولیس با هماهنگی کادر فنی، یکشنبه ساعت 9 صبح، تهران را به مقصد ترکیه ترک می‌کند. کریم باقری از بعدازظهر یکشنبه در تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس شرکت خواهد کرد.

118.1k362
4 days ago

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، حسین ماهینی که در بازی دوستانه برابر نیروی زمینی از ناحیه زانو دچار مصدومیت شده بود، برای ادامه درمان و عکسبرداری مجدد، با نظر کادر فنی و کادر پزشکی تیم، عصر امروز جمعه اردوی سرخپوشان را ترک و راهی تهران می‌شود.

175.7k1.9k
Load More ↓